O nas

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości kompletnych rozwiązań w zakresie pamięci masowej, serwerów, wirtualizacji i ochrony danych wraz z usługami konsultingowymi, wdrożeniowymi i serwisowymi.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwiązań IT.

O NAS

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości kompletnych rozwiązań w zakresie pamięci masowych, serwerów, wsparcia diagnostyki medycznej na bazie algorytmów AI, wirtualizacji i ochrony danych wraz z usługami konsultingowymi, wdrożeniowymi i serwisowymi. Koncentrujemy się na optymalnych rozwiązaniach dopasowanych do wymagań klienta.

Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży IT.

Dostarczamy innowacyjne zoptymalizowane technologie, włączając w to rozwiązania w zakresie sztucznej inteligencji akcelerowane modułami GPU. Naszymi klientami są firmy, które przetwarzają duże ilości krytycznych danych również z rynku globalnego, wymagające ciągłości usług 24×7, zoptymalizowanej ochrony i długoterminowej archiwizacji.

Sławomir Śladowski – Prezes Zarządu
Grzegorz Śladowski – Wiceprezes Zarządu

Gwarantujemy

Wieloletnie doświadczenie
Najwyższą jakość
Terminowość

Nowoczesne rozwiązania
Doradztwo

Nasze certyfikaty

Dla podniesienia jakości świadczonych przez nas usług uzyskaliśmy certyfikat ISO potwierdzający spełnianie najwyższych norm zarządzania jakością zgodny z najnowszymi wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015, przyznany w obszarze usług serwisowych, wdrożeniowych, konsultingowych, projektowanie i sprzedaż w obszarze IT.

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM PARTNEREM FIRM:

NASI KLIENCI

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.